موسسه قرآن و عترت حافظان نور ثامن الحجج

مدارس

مدرسه امام حسن مشهد

مدرسه شبانه روزی حفظ یکساله، بیست جز و کل قرآن کریم شهرستان شهید پرور مشهد به عنوان اولین مدرسه شبانه روزی این موسسه به مدد الهی و با همکاری بسیار خوب و دلسوزانهٔ امام جمعه محترم،اداره اوقاف شهرستان،فرمانداری،شهرداری،مرکز فرهنگی افق و خیّرین محترم شهرستان مشهد افتتاح شد.

بعد از قبولی و‌ راه یافتن به این مدرسه بورسیه میشوید و رایگان به مدت یکسال حافظ بیست و یا‌ کُلِ قرآن کریم میشوید. ( یعنی تمام هزینه ها اعم از صبحانه، ناهار، شام، اسکان و آموزش با مو‌سسه و حفظ کردن قرآن کریم با شما )

مدرسه کاشمر

مدرسه شبانه روزی حفظ یکساله، بیست جز و کل قرآن کریم شهرستان شهید پرور کاشمر به عنوان دومین مدرسه شبانه روزی این موسسه به مدد الهی و با همکاری بسیار خوب و دلسوزانهٔ امام جمعه محترم،اداره اوقاف شهرستان،فرمانداری،شهرداری،مرکز فرهنگی افق و خیّرین محترم شهرستان کاشمر افتتاح شد.

این مدرسه در ۲۴۰ کیلومتری مشهد مقدس در شهرستان بسیار معنوی ،زیبا و خوش آب و هوای کاشمر و در مرکز شهر امامزاده سید حمزة ابن موسی الکاظم واقع شده و به دلیل وجود بقاع متبرکه( امامزاده سید مرتضی (ع)،امامزاده حمزه ابن موسی (ع)و امامزاده سید محمد(ع)و مرقد شهید مدرس) این شهر مورد توجه حفاظ عزیز و مشتاقان حفظ کلام الله مجید قرار گرفته است .

بعد از قبولی و‌ راه یافتن به این مدرسه بورسیه میشوید و رایگان به مدت یکسال حافظ بیست جز و یا‌ کُلِ قرآن کریم میشوید. ( یعنی تمام هزینه ها اعم از اردو، صبحانه، ناهار، شام، اسکان و آموزش با مو‌سسه و حفظ کردن قرآن کریم با شما )

مدرسه نیشابور

مدرسه شبانه روزی حفظ یکساله بیست جز و کل قرآن کریم شهرستان نیشابور به عنوان سومین مدرسه شبانه روزی این موسسه و با همکاری بسیار خوب مدیر کل محترم ، معاون محترمِ اجتماعی و فرهنگی، ریاست محترم مرکزِ قرآنی اداره کل اوقاف استان و لطف و پیگیری های ریاست محترم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور حجه الاسلام والمسلمین خلیلی بزرگوار افتتاح شد.

این مدرسه در ۱۲۰ کیلومتری مشهد مقدس از مسیر تهران به مشهد و در شهرستان بسیار زیبا و خوش آب و هوای نیشابور و در مرکز شهرستان واقع شده و به دلیل برگزاری دوره یکساله به صورت ییلاقی و قشلاقی در زمستان تکیه ابوالفضلیها و در تابستان امامزاده یحیی باغشن و دیگر بقاع خوش آب و هوای این شهرستان مورد توجه حفاظ عزیز و مشتاقان حفظ کلام الله مجید قرار گرفته است .

بعد از قبولی و‌ راه یافتن به این مدرسه بورسیه میشوید و رایگان حافظ بیست جز و یا‌ کُلِ قرآن کریم میشوید. ( یعنی تمام هزینه ها اعم از اردو، صبحانه، ناهار، شام، اسکان و کلاس ها و…. با ما و‌حفظ کردن قرآن از شما )

  • در اقلیم آب وهوایی خوب و مناسب
  • مدرسه ای در مرکز شهر
  • فضایی معنوی و‌متناسب با حفظ قرآن کریم‌در بقاع متبرکه شهرستان

مدرسه قشم

مدرسه شبانه روزی حفظ یکساله بیست جز و کل قرآن کریم قشم به عنوان چهارمین مدرسه شبانه روزی این موسسه و با همکاری بسیار خوب مدیر کل محترم ، معاون محترمِ اجتماعی و فرهنگی، ریاست محترم مرکزِ قرآنی اداره کل اوقاف استان و لطف و پیگیری های ریاست محترم اداره اوقاف و امور خیریه قشم افتتاح شد
مرکز تخصصی قرآن و عترت نبی اکرم (ص) شهرستان قشم ، به عنوان یکی دیگر از مدارس قرآنی وزارت دفاع و همکاری بسیار خوب ریاست عقیدتی سیاسی هسا و لطف و پیگیری های این مجموعه افتتاح شد.این مدرسه در جزیره بسیار زیبای قشم در مرکز شهرستان واقع شده و به دلیل برگزاری کلاسهای قرآنی و دوره یکساله و عجایب هفت گانه، این شهرستان مورد توجه حفاظ عزیز و مشتاقان حفظ کلام الله مجید قرار گرفته است .

بعد از قبولی و‌ راه یافتن به این مدرسه بورسیه میشوید و رایگان حافظ بیست و یا‌ کُلِ قرآن کریم میشوید. ( یعنی تمام هزینه ها اعم از صبحانه، ناهار، شام، اسکان و کلاس ها و…. با ما و حفظ کردن قرآن از شما
-سرگرمی هایی از قبیل آموزش پاراگلایدر ، غواصی، ماهی گیری، تفریحات دریایی و …
-مدرسه ای در مرکز شهر
-فضایی معنوی و‌متناسب با حفظ قرآن کریم‌در بقاع متبرکه شهدای گمنام شهرستان

مدرسه خواهران

مدرسه شبانه روزی حفظ یکساله، بیست جز و کل قرآن کریم شهرستان شهید پرور مشهد به عنوان اولین مدرسه  شبانه روزی ویژه خواهران  این موسسه به مدد الهی و با همکاری بسیار خوب و دلسوزانهٔ امام جمعه محترم،اداره اوقاف شهرستان،فرمانداری،شهرداری،مرکز فرهنگی افق و خیّرین محترم شهرستان مشهد  در فاصله 800 متری با حرم افتتاح شد.

بعد از قبولی و‌ راه یافتن به این مدرسه بورسیه میشوید و رایگان به مدت یکسال حافظ بیست و یا‌ کُلِ قرآن کریم میشوید. ( یعنی تمام هزینه ها اعم از صبحانه، ناهار، شام، اسکان و آموزش با مو‌سسه و حفظ کردن قرآن کریم با شما )

آرشیو ویدئویی مدارس

پخش ویدیو

مدرسه نیشابور

پخش ویدیو

مدرسه نیشابور

پخش ویدیو

مدرسه کاشمر

پخش ویدیو

مدرسه نیشابور