مدرسه نیشابور

بسم الله الرحمن الرحیم
{
بحمدلله و المنه و به لطف و عنایت علی بن موسی الرضا علیه السلام }

مدرسه شبانه روزی حفظ یکساله بیست جز و کل قرآن کریم شهرستان نیشابور به عنوان سومین مدرسه شبانه روزی این موسسه و با همکاری بسیار خوب مدیر کل محترم ، معاون محترمِ اجتماعی و فرهنگی، ریاست محترم مرکزِ قرآنی اداره کل اوقاف استان و لطف و پیگیری های ریاست محترم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور حجه الاسلام والمسلمین خلیلی بزرگوار افتتاح شد.

این مدرسه در ۱۲۰ کیلومتری مشهد مقدس از مسیر تهران به مشهد و در شهرستان بسیار زیبا و خوش آب و هوای نیشابور و در مرکز شهرستان واقع شده و به دلیل برگزاری دوره یکساله به صورت ییلاقی و قشلاقی در زمستان تکیه ابوالفضلیها و در تابستان امامزاده یحیی باغشن و دیگر بقاع خوش آب و هوای این شهرستان مورد توجه حفاظ عزیز و مشتاقان حفظ کلام الله مجید قرار گرفته است .

بعد از قبولی و‌ راه یافتن به این مدرسه بورسیه میشوید و رایگان حافظ بیست و یا‌ کُلِ قرآن کریم میشوید. ( یعنی تمام هزینه ها اعم از صبحانه، ناهار، شام، اسکان و کلاس ها و…. با ما و‌حفظ کردن قرآن از شما )

  • در اقلیم آب وهوایی خوب و مناسب
  • مدرسه ای در مرکز شهر
  • فضایی معنوی و‌متناسب با حفظ قرآن کریم‌در بقاع متبرکه شهرستان

مزایای دوره :

     🔸اخذ مدرک کارشناسی علوم قرآن و حدیث از وزارت علوم به شرط قبولی در آزمون های مربوطه
     🔸ادامه تحصیل بدون محدودیت سنی و تحصیلی
     🔸اخد مدرک‌تخصصی درجه ۳ حفاظ قرآن کریم از سازمان تبلیغات اسلامی که با این مدرک‌هزینه های ادامه تحصیل حفاظ در دانشگاه های کشور رایگان می گردد.
     🔸انتخاب مکان خدمت سربازی و اخذ دوماه کسری ویژه حفاظ
     🔸اعزام حفاظ مسلط به عنوان سفرای قرآنی به اقصی نقاط عالم
     🔸برگزاری مراسمات دینی و مذهبی در طول سال
     🔸برگزاری کلاس اخلاق، تفسیر، ترجمه و تجوید ورزش اردوهای مفرح و شاد ، علاوه بر بحث تخصصی حفظ قرآن کریم
     🔸بهره مندی از اساتید مجرب
     🔸سمهیه ثبت نام در مدارس خاص مانند شاهد، امام حسین(ع) و …
     🔸برگزاری اردوهای خارج و داخل استانی ( هفته ای یک اردوی درون شهرستان یا برون شهرستان نزدیک و مکان های خوش آب و هوا، ماهیانه یک اردوی درون استانی و سالیانه دو‌اردوی خاج از استان)

آرشیو تصاویر